Diyarbakır Boya Badana


Boya ve Badana Nedir?

Boya; Evlerimizi, odalarımızı, eşyalarımızı ve cisimleri renklendirip, dışardan gelen tehlikeye karşı koruma sağlamak amacıyla kimyasal maddelerin birleşimiyle yapılan işleme denir.
Badana;
Genellikle duvarları boyamak için yapılan sulandırılmış kireç veya boya işlemine badana denir.
Badana duvarlara fırça veya püskürtme ile sürülen kireç şerbeti veya plastik boya anlamına gelir.

Boya ve Badananın Faydaları Nelerdir?

Günlük yaşantımızda en çok zaman geçirdiğimiz yaşam alanlarının başında gelen evlerimizde Badana ve Boya yaptırmak bir lüksten ziyade zihinsel ve sağlık anlamında oldukça önemli bir mecburiyettir.
Yıllar içinde yıpranarak dökülüp çatlayan ve zarar gören yüzeyler insan sağlığını tehdit eden bakterilere zemin hazırlar ve hem sağlık anlamında hem de ruhsal anlamda negatif sonuçlara neden olur. Ayrıca moda ve dekorasyon zevklerimizin sürekli güncelleşerek değiştiğini de hesaba katarsak günlük hayatımızda en çok zaman geçirdiğimiz yaşam alanlarımızı iç açıcı, oldukça modern ve güzel bir görünüme kavuşturmak için profesyonel bir ekiple yapılan boya badanın ( değişimin ) önemi hem sağlık anlamında hem de estetik anlamda oldukça büyük ve faydalıdır.

Neler Yaparız?

Diyarbakır Boya ve Badana ailesi olarak yılların tecrübesiyle faaliyet göstererek sektöre öncülük edip, tamamen müşteri odaklı hizmet veren ender firmalardan biri olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bölgemizde ve Diyarbakır’da Boya Badana sektöründe hizmet veren Diyarbakır Boya Badana ailesi olarak firmamızın en büyük stratejisi; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verip, uygun fiyata en iyi hizmeti en kusursuz şekilde sağlayarak müşterilerimizi mutlu etmektir.

Evimi Yeniliyorum ailesini diğer firmalardan ayıran en büyük etkenler; haksız kazanç elde edip, fahiş fiyatlara kötü ürünlerle hizmet vermek yerine ihtiyaca göre en iyi fiyata, en iyi ve doğa dostu ürünlerle, işinde uzman, bölgemizde ve şehrimizde marka haline gelen Diyarbakır Boya Badana Ustalarıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir.

Diyarbakır Boya Badana ailesi olarak işinin ehli ve profesyonel hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Diyarbakır Boya Badana Ustalarıyla evlerinizi daha sağlıklı, daha estetik, daha kullanışlı ve çok daha konforlu bir yaşam alanına dönüştürmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Diyarbakır Boya Badana ailesine ulaşmak.

Boya badana, dekoratif sıva, duvar kâğıdı, kartonpiyer, iç – dış cephe boyamaları, ahşap boyama, yağlı boyama ve prekast cephe kaplama gibi birçok alanda hizmet veren firmamız Diyarbakır Boya Badana ailesi olarak sizleri bölgemizin ve Diyarbakır’ın en iyi boya badana ustalarıyla mükemmeliyete davet ediyoruz.