Diyarbakır Parke İşleri

41 yıllık Parke sektöründe lider bir konumda işimizi devam ettirmekteyiz, Diyarbakır’daki ilk ve tek parke firmasının olmanın gururunu, bugüne dek getirmiş olduğumuz güvenle birleştirip işimizi müşteri memnuniyetini ö planda tutarak ve mutlulukla devam etmekteyiz. Tecrübeli bir firma olarak yine sektörde uzun yıllarını vermiş, kendi sektöründe rakibi olmayan tek lider firma olarak güveninize sadık olmaya devam etmektedir

Firmamız laminat parke ve duvar kağıdı satış ve montajını Güney doğunun bir çok noktasında başarılı bir şekilde yürütmektedir. 2000 yılına kadar kalite ve güç olarak sektörün önde gelen üreticileri arasında lider konumda yer almıştır. Günümüze kadar sürekli olarak gerek teknoloji, gerek makine ve ekipman parkuru, gerekse kaliteli üretimin vazgeçilmezi olan bilinçli ve nitelikli işgücü için kendini yenilemiş ve geliştirmiştir.

Takdir edersiniz ki 41 yıl kolay bir süreç değildir. Bize güven veren, bugünlere gelmemizi sağlayan değerli tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız ve müşterilerimizin duygusu ve bunun getirdiği azim ile sizlere layık olmaya çalışmaktan gurur duyarız. Sizlere profesyonel ve deneyimli ekiplerle hizmet vermeye devam etmekte olup, bizleri bu süreçte yalnız bırakmayıp, güvenini esirgemeyen değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Evimi yeniliyorum şirketi olarak kurulduğu 1980 yılı olan tarihinden bu güne en iyi hizmeti en iyi şartlarda ve cebinize uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin rahatlığını hedef alan firmamız bu prensibinden ödün vermeyerek bu günlere kadar gelerek sizlere kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Lamine parke sektöründe uzun yıllardır sizlere profesyonel montaj ve tecrübeli teknik ekibimizle en üst düzeyde servis hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha yararlı ve faydalı hizmet vermek için, satışını yaptığımız tüm ürünleri internet sitemizden güvenilir ve rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. İnternet üzerinden satış, montaj, 7/24 teknik servis ve hizmet sonrası destekleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti Kaliteyi en ön planda tutmak, Bu yüzden dünyaca ünlü parke markalarıyla çalışıyoruz.

Evimi yeniliyorum Kalitesi İle Ayağınızı Yere Sağlam Basın…